APEM Q8F1CXXHG220E
APEM Q8F1CXXHG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8F1CXXHG220E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Electro Sonic
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.65%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8F1CXXHG220E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
LED Indicator 8mm Flush chrome Hyper green 2210VAC IP67
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 220 Vac, 20 Ma, 300 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1CXXHG220E
8MM FLUSH HYPER BRIGHT LED, GREEN 220VAC
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 220VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 300mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC