APEM Q8F1BXXHR110E
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Diffused
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8F1BXXHR110E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8F1BXXHR110E fournies par ses distributeurs.
APEM Q8F1BXXHR110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Led Panel Mount Indicator, Red, 8 Mm, 110 Vac, 20 Ma, 980 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHR110E
LED Indicator 8mm Flush Hyper Red 110 VD
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, RED, 110VAC; LED Colour: Red; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 980mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15