APEM Q6R3CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6R3CXXY24E.
Tendance sur 3 mois:
-40.32%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6R3CXXY24E fournies par ses distributeurs.
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R3CXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6MM RECESSED CHROME LED WIRES, YEL 24VDC
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Recessed Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage