APEM Q6R3CXXG24E
Led Indicator 6Mm Recessed 24Vdc Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R3CXXG24E
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6R3CXXG24E.
Tendance sur 3 mois:
-28.31%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6R3CXXG24E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd 2-Pin
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6MM RECESSED CHROME LED WIRES, GRN 24VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Recessed Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage