APEM Q6R3BXXR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 40mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6R3BXXR12E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6R3BXXR12E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
LED INDICATOR SEALED 6MM RECESSED BLACK CHROME FIXED RED 12VDC WIRE
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R3BXXR12E
LED Indicator 6mm Recessed 12VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 3MM LEADS
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Red LED with Recessed Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage