APEM Q6P3CXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6P3CXXY12E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.48%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6P3CXXY12E fournies par ses distributeurs.
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, YELLOW LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,12VDC
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3CXXY12E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage