APEM Q6P3CXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6P3CXXG24E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-19.33%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6P3CXXG24E fournies par ses distributeurs.
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, GREEN LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,24VDC
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
Panel Indicator, Green, 24V, Wire Lead; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q6 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3CXXG24E