APEM Q6P3BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6P3BXXY24E.
Tendance sur 3 mois:
-0.85%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6P3BXXY24E fournies par ses distributeurs.
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, YELLOW LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,24VDC
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3BXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage