APEM Q6P3BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6P3BXXG24E.
Master Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.26%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6P3BXXG24E fournies par ses distributeurs.
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, GREEN LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,24VDC
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3BXXG24E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 6mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS
LED PM INDICATOR PROMINENT GRN
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage