APEM Q6P3BXXG12E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 17.1mm 12V 20mA 40mcd
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6P3BXXG12E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+2.05%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6P3BXXG12E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd 2-Pin
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, GREEN LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,12VDC
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage