APEM Q6P1CXXW12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1200mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6P1CXXW12E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
C&K Components8168S2HZQE1
Pushbutton Switch, Spdt, Momentary, 6A, 28Vdc, Solder Terminal, Panel Mount-Threaded
NKK SwitchesLP0115CCKW01F
SWITCH, P/B, SPDT, ON-(ON),ROUND, BUSHING MNT, NON-ILLUMINATED, GREEN CAP,3A,125VAC, QC
NKK SwitchesLP0115CCKW01C
SWITCH, P/B, SPDT, ON-(ON),ROUND, BUSHING MNT, NON-ILLUMINATED, RED CAP,3A,125VAC, QC
NKK SwitchesMB2411E1A01-FB
SWITCH, PUSHBUTTON, NON-ILLUMINATED, SPDT, 3A, 125V
PUSHBUTTON SWITCH, RP8100,SPST, OFF-(ON),ROUND BLK CAP, WHT LED,125MA,125VAC, SLDR
E-SwitchLP6OA1ASRW
LP6 Series Pushbutton Switch 12mA 12VDC Momentary SPST Red-White
Descriptions
Descriptions de APEM Q6P1CXXW12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 6MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED WHITE 12VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED PANEL INDICATOR, WHITE, 6MM, 12VDC;
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
INDICATOR 12V 6MM PROMINENT WHT
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Prominent Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:100Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P1CXXW12E