APEM Q6F3CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F3CXXY24E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-33.93%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Yellow 7.3 x 2.36 mm 100° 8 mcd Diffused 2.1 V Rectangular Circuit Board Indicator
KingbrightWP2773YD
Single Color LED, Yellow, Diffused, 3.9mm
BivarR7YD
LED THRU-HOLE 2X7MM RECT YELLOW 590NM 8MCD DIFFUSED LENS 120 DEG VIEWING ANGLE
LED; YELLOW;6MCD;4MMX6MM RECTANGULAR;150MA;2.1V;100DEG;585NM;DIFFUSED;
Single Color LED, Yellow, Diffused, T-3/4, 1.8mm
KingbrightAM23YD-F
Yellow 3 x 1.3 x 1.05 mm 140° Water Clear 8 mcd 2.1 V LED Lamp SMT - SOT-23-3
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F3CXXY24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Yellow, Diffused
6MM FLUSH BRIGHT CHR LED WIRES, YEL 24VDC
LED Indicator 6mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Yellow, 24Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Packaging:Each; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3CXXY24E