APEM Q6F3CXXG24E
Flushindicator Pmnt, 6MM Mount Size, Green Led, Leadwires Term, 3 Mm Lamp Size, 24VDC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F3CXXG24E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.51%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED RED DIFFUSED 3MM ROUND T/H | VCC (Visual Communications Company) 4302F1-12V
LED Tri-Level Tri-Color Green/Red/Yellow 565nm/635nm/585nm 6-Pin Bulk
Dialight553-0111F
553 Series Red 3 mm Diffused 45° 20 mcd 20 mA 2 V LED Circuit Board Indicator
Dialight521-9216F
521 Series Red 3 mm 60° 10 mcd Diffused 30 mA 2 V LED Lamp Through Hole
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused, T-1, 3mm
Single Color LED, Super Red, Transparent, T-3/4, 2mm
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F3CXXG24E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 12mcd 2-Pin
APEM Q6F3CXXG24E LED indicator light 45 mcd green flush industrial panel
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
Panel Indicator, 6Mm, Green, 24Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:12Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q6 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3CXXG24E