APEM Q6F3BXXW24E
Flushindicator Pmnt, 6MM Mount Size, White Led, Leadwires Term, 3 Mm Lamp Size, 24VDC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F3BXXW24E.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+833%
Pièces détachées
LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD / Green 573nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
LED RGB 4PLCC SMD
LED YELLOW DIFFUSED 0603 SMD / Yellow 588nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
SML-LX0603UWD-TR WHITE LED, 1613 (0605) DIFFUSED, RECTANGLE LENS SMD PACKAGE
KingbrightWP7113SRSGW
Dual Color LED, Super Bright Red/super Bright Green, Diffused White, T-1 3/4, 5mm
Dual Color LED, Super High Intensity Red/ultra Super Green, Diffused White, T-1, 3mm
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F3BXXW24E fournies par ses distributeurs.
Led Panel Mount Indicator, Black Chrome Bezel, White, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 15 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3BXXW24E
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
INDIC LED FLUSH 6MM WHT 24VDC,IP67; LED Colour: White; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 15mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)