APEM Q6F3BXXG24E
Flushindicator Pmnt, 6MM Mount Size, Green Led, Leadwires Term, 3 Mm Lamp Size, 24VDC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F3BXXG24E.
Tendance sur 3 mois:
+13.82%
Pièces détachées
Single Color LED, Green, Diffused, 7.112mm
BivarR7GD
LED THROUGH HOLE 2X7MM RECT GREEN 568NM 8MCD DIFFUSED LENS 120 DEG VIEWING ANGLE
OBS - Obsolete PCN # 327 - LAST TIME BUY DATE 01/01/14 Not available for Resale
Single Color LED, Green, Diffused, T-1, 3mm
LED AMBER 20 MCD (TYP.) 20 MA 2.0 V (TYP.) 5 V 610 NM 110 DEG GAASP
KingbrightWP1043SGD
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused Green, 5.58mm
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F3BXXG24E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 12mcd 2-Pin
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Green, 24Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Packaging:Each; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3BXXG24E
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage