APEM Q6F1GXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 8mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1GXXG28E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-46.15%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1GXXG28E fournies par ses distributeurs.
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1GXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Satin Grey Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 28VDC Voltage