APEM Q6F1BXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1BXXY12E.
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1BXXY12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 6MM FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
6mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 12V
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXY12E