APEM Q6F1BXXW12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 160mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1BXXW12E.
Master Electronics
Newark
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1BXXW12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 6MM FLUSH BLACK CHROME FIXED WHITE 12VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
6mm flush black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:15Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXW12E