APEM Q6F1BXXR24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1BXXR24E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.57%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1BXXR24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR LED 6MM FLUSH FIXED RED 24VDC SOLDER Q SERIES
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXR24E
APEM Q Serisi 6mm Kırmızı 24V LED
6mm flush black bezel IP67 sealed RED 24V
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Red LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage