APEM Q6F1BXXR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1BXXR12E.
Newark
Farnell
Tendance sur 3 mois:
+9.93%
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1BXXR12E fournies par ses distributeurs.
LED Indicator; Sealed; 6mm; Flush; Black Chrome; Fixed; Red; 12VDC; Solder
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Red LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXR12E