APEM Q6F1BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1BXXB24E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.86%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1BXXB24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 6MM FLUSH BLACK CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 24VDC IP67
6mm flush black bezel IP67 sealed BLUE 24V
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Blue, 3.8V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXB24E