APEM Q6F1BXXB12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1BXXB12E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+2.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1BXXB12E fournies par ses distributeurs.
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Single Color LED, Blue, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 6MM, BLUE, 3.8V
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
6mm flush black bezel IP67 sealed BLUE 12V
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Blue, 3.8V; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXB12E