APEM Q25Y5SXXY1AE
Led Indicator, Q25 Series, Sealed, 25MM, Ss, Wire Leads, Fixed, Yellow, 12-24VD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q25Y5SXXY1AE.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2020-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q25Y5SXXY1AE fournies par ses distributeurs.
APEM Q25Y5SXXY1AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
Single Color LED, Yellow, Fresnel
LED PNL IND YLW FRESNEL 18.20MM
PANEL INDICATOR, YELLOW, 25MM, 24V;
INDICATOR 25MM YEL 12-24V SEALED
Led Panel Indicator, 25Mm, Yel, 24V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:25Mm; Forward Current If:30Ma; Luminous Intensity:5.1Cd; Ip/Nema Rating:Ip67, Ip69K; Product Range:Q25 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q25Y5SXXY1AE