APEM Q22Y5SXXSY12E
Led Panel Indicator, Yellow, 22Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXSY12E
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q22Y5SXXSY12E.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+4.55%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q22Y5SXXSY12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL CHAMFER SS FIXED YELLOW 12VDC EPOXY WIRES
Single Color LED, Super Bright Yellow, Diffused
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR SUPER BRIGHT YELLOW 12VDC + WIRES SEALED
LED PNL IND YELLOW 16.75MM LEADS