APEM Q22Y5SXXB12E
LED PANEL INDICATOR, BLUE, 22MM, 12VDC; Available until stocks are exhausted
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q22Y5SXXB12E.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q22Y5SXXB12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL CHAMFER SS FIXED BLUE 12VDC EPOXY WIRES
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXB12E
Single Color LED, Blue, Diffused
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR BLUE 12VDC + WIRES SEALED
100¡ã 12V , , , 18mm*18mm*18mm