APEM Q22P1BXXR24E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Red 24VDC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q22P1BXXR24E.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 7 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Descriptions
Descriptions de APEM Q22P1BXXR24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
22mm prominent black bezel IP67 sealed RED 24V
LED PNL IND RED DIFF 18MM QUICK
APEM 22 mm Fixed Red panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Red, 5.7V; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:80Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:5.7V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22P1BXXR24E