APEM Q22F5AYXXSY220E
Single Color LED, Super Bright Yellow, Diffused
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q22F5AYXXSY220E.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q22F5AYXXSY220E fournies par ses distributeurs.
APEM Q22F5AYXXSY220E LED Indicator Light Yellow 230V AC 1250mcd
INDICATOR 220V 22MM FLUSH YELLOW
Led Indicator, Panel, 22Mm, Yellow, 220V; Led Colour:Yellow; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:1.25Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F5AYXXSY220E