APEM Q22F1BXXSR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 800mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q22F1BXXSR12E.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+51.22%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q22F1BXXSR12E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1BXXSR12E
LED Indicator 22mm Flush 12VDC IP67
12V , , , 16.75mm*16.75mm*16.75mm
APEM 22 mm Fixed Super Bright Red panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .