APEM Q19P1BXXG110E
Led Indicator Sealed 19MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Green 110VAC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q19P1BXXG110E.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 9 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q19P1BXXG110E fournies par ses distributeurs.
Single Color Led, Green, Diffused, 19Mm
LED Indicator 19mm Prominent 110VAC IP67
19mm prominent black bezel IP67 sealed GREEN 110V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 110V 19MM PROM GREEN
Panel Mount Indicator, Led, 19Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Mounting Hole Dia:19Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:40Mcd; Forward Voltage:2.2V; Supply Voltage:110V; Viewing Angle:60° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1BXXG110E