APEM Q19P1BXXB24E
Led Indicator Sealed 19MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Blue 24VDC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q19P1BXXB24E.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 8 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q19P1BXXB24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Blue, Diffused, 19mm
LED Indicator 19mm Prominent 24VDC IP67
19mm prominent black bezel IP67 sealed BLUE 24V
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 24V 19MM PROMINENT BLU
Panel Mount Indicator, Led, 19Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Mounting Hole Dia:19Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:24V; Viewing Angle:60° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1BXXB24E