APEM Q16P1CXXB24E
Led Indicator Sealed 16MM Metal Prominent Bright Chrome Fixed Blue 24VDC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16P1CXXB24E.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Farnell
Electro Sonic
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 10mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 280mcd Automotive 2-Pin
Pushbutton Switch SPDT Anti-Vandal, Illuminated Panel Mount, Front
Descriptions
Descriptions de APEM Q16P1CXXB24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 24VDC IP67
APEM Q Serisi 16mm Mavi 24V LED
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1CXXB24E
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK