APEM Q16P1BXXW110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16P1BXXW110E.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Newark
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q16P1BXXW110E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BLK CHROME FIXED WHITE 110VAC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 110VAC IP67
16mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 110V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 110V 16MM PROM WHITE
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:110V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1BXXW110E