APEM Q16F5BXXHR12E3PB
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC hyper bright red LED with park brake legend
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16F5BXXHR12E3PB.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
Farnell
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-20.20%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q16F5BXXHR12E3PB fournies par ses distributeurs.
Led Panel Indicator, Red, 16Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q16F5BXXHR12E-3PB
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Diffused
APEM LED, 12V , 20mA, IP67, 16mm
LED PNL IND RED DIFF 18.30MM LDS
INDICATOR 12V 16MM RED PRKG BRKE