APEM Q16F1CXXG220E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16F1CXXG220E.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q16F1CXXG220E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED GREEN 220VAC SOLDER
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXG220E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 220VAC IP67
LED Panel Mount Indicators LED I
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR