APEM Q16F1BXXW220E
Led Indicator Sealed 16MM Metal Flush Black Chrome Fixed White 220VAC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16F1BXXW220E.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q16F1BXXW220E fournies par ses distributeurs.
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXW220E
Single Color LED, White, Diffused
APEM Q16F1BXXW220E LED Indicator Light White 230V AC
LED Indicator 16mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM SLDR