APEM Q16F1BXXR220E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16F1BXXR220E.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q16F1BXXR220E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED RED 220VAC SOLDER
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
LED Indicator, Red, 16mm, 220V, Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXR220E
LED Indicator 16mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM SLDR