APEM Q14P3CXXHG110E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 28.75mm 110V 6mA 2200mcd
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P3CXXHG110E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P3CXXHG110E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3CXXHG110E
14mm Prominent Chrome bez LED Ind wires GREEN 110VAC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS
LED PMI PROMINENT 110VAC GREEN