APEM Q14P3BXXR24E
Indicator Led Wires Pmnt, 14MM Mount Size, Red Led, Leadwires Term, 10 Mm Lamp Size
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P3BXXR24E.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P3BXXR24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, High Effieciency Red, Diffused
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3BXXR24E
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM LEADS