APEM Q14P3BXXHG110E
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P3BXXHG110E.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P3BXXHG110E fournies par ses distributeurs.
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3BXXHG110E
LED Indicator 14mm Prominent Black bez GREEN 110VAC IP67
14MM PROMINENT BLACK LED WIRES, GRN 110V
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS
LED PMI PROMINENT 110VAC GREEN