APEM Q14P1CXXSR12E
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1CXXSR12E.
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1CXXSR12E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 17000mcd 2-Pin
INDICATOR PMNT,14MM MOUNT SIZE, RED LED, SOLDER TAB TERM,10 MM LAMP SIZE,12VDC
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXSR12E
APEM LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 10MM SLDR