APEM Q14P1BXXW12E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Black Chrome Fixed White 12VDC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1BXXW12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Newark
Tendance sur 3 mois:
-68.42%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1BXXW12E fournies par ses distributeurs.
LED Uni-Color White Automotive 2-Pin
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 12V 14MM PROMINENT WHT
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXW12E