APEM Q14P1BXXW110E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Black Chrome Fixed White 110VAC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1BXXW110E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Newark
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1BXXW110E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 110VAC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 110V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 110V 14MM PROM WHITE
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXW110E