APEM Q14P1BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1BXXB24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.51%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1BXXB24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXB24E
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK