APEM Q14P1BXXB110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1BXXB110E.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1BXXB110E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED BLUE 110VAC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 110VAC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed BLUE 110V
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXB110E