APEM Q14F5BXXHR110E
Single Color LED, Hyper Bright High Effieciency Red, Diffused
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F5BXXHR110E.
Newark
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F5BXXHR110E fournies par ses distributeurs.
Led Panel Indicator, Red, 14Mm, 110Vac Rohs Compliant: Yes |Apem Q14F5BXXHR110E
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED HB RED 110VAC EPOXY WIRES
APEM Q14F5BXXHR110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
LED Indicator 14mm Flush HyperRed 110VAC
LED PNL IND RED DIFF 10MM LEADS