APEM Q14F3CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F3CXXY24E.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
KingbrightWP914CK/4YDT
LED Quad-Level Uni-Color Yellow 590nm 8-Pin Bulk
KingbrightWP113YDT
Yellow 2 x 5 mm 110° Tinted Diffused 100 mcd 1.85 V LED Lamp Through Hole
Pc-Type/Stackable Led Lamp, yellow, diffused Rohs Compliant: Yes |Dialight 561-4301-081F
KingbrightWP1043YD
LED Light Bar Uni-Color Yellow 590nm 2-Pin Chip LED Bulk
CML CMD15-21VYD/TR8 LED SMT 1206 2V 20mA 4mcd Yellow 2K Part of the VCC Family of Products
LED Uni-Color Yellow 585nm 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F3CXXY24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Yellow, Diffused
14MM FLUSH CHROME LED WIRES, YELLOW 24VDC
LED PNL IND YLW DIFF 10MM LEADS
Led Panel Mount Indicator, Bright Chrome Bezel, Yellow, 14 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 4 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3CXXY24E
INDIC FLUSH CHROME YELL 24VDC,IP67; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 4mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)