APEM Q14F1CXXY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1CXXY110E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1CXXY110E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED YELLOW 110VAC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 110VAC IP67
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Forward Voltage:2.1V; Supply Voltage:110V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CXXY110E