APEM Q14F1CXXR220E
APEM Q14F1CXXR220E 14mm LED Panel Indicator Red 220V AC Flush Chrome Bezel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1CXXR220E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-25.90%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1CXXR220E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
APEM Q14F1CXXR220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
LED Indicator 14mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM SLDR
Forward Current (If) mA = 3 / Luminous Intensity mcd = 10 / Operating Voltage Max. V = 220 / Termination Type = Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm / AC or DC Operation = AC / IP / NEMA Rating = IP67 / Mounting Hole Diameter mm = 14 / Illumination Type = Fixed / LED Colour = Red