APEM Q14F1CXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1CXXG24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Farnell
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-54.70%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM GREEN 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
INDICATOR 16.2MM MOUNTING HOLE SIZE YELLOW LED SOLDER TERM 18 MM LAMP SIZE 12VDC
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 8mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 12mcd 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1CXXG24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH CHROME FIXED GREEN 24VDC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
14mm flush bright chrome bezel IP67 sealed GREEN 24V
LED Indicator 14mm Flush 24VDC IP67
APEM Q Serisi 14mm Yeşil 24V LED
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, GREEN,; PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, GREEN, 2.2V; LED Color: Green; Operating Voltage: 24V; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 5mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; Forward Voltage: 2.2V
Forward Current (If) mA = 20 / Luminous Intensity mcd = 5 / Operating Voltage Max. V = 24 / Termination Type = Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm / AC or DC Operation = DC / IP / NEMA Rating = IP67 / Mounting Hole Diameter mm = 14 / Illumination Type = Fixed / LED Colour = Green