APEM Q14F1CXXG220E
APEM Q14F1CXXG220E 14mm LED Panel Indicator Green 220V AC Flush Chrome Bezel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1CXXG220E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.95%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1CXXG220E fournies par ses distributeurs.
APEM Q14F1CXXG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR
Forward Current (If) mA = 3 / Luminous Intensity mcd = 5 / Operating Voltage Max. V = 220 / Termination Type = Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm / AC or DC Operation = AC / IP / NEMA Rating = IP67 / Mounting Hole Diameter mm = 14 / Illumination Type = Fixed / LED Colour = Green